Меню Закрити

«Харчовий кластер східної України» в рамках реалізації проєкту “Створення пересувного навчального комплексу “Навчальний Експрес” оголошує результати Конкурсу для підприємців та громад.

Визначено громади, які продемонстрували найвищий рівень зацікавленості в очному навчанні. Перелік громад наступний: м. Черкаси, м. Українка, м. Полтава.

Найвищий пріоритет учасники Конкурсу віддали практикумам з виготовлення м’яких та напівтвердих сирів.

В переличених вище громадах будуть проведені дводенні очні заходи – навчальні практикуми з виготовлення сирів за наступним графіком:

м. Черкаси – 7, 8 липня
м. Українка (с. Трипілля) – 12, 13 липня
м. Полтава – 18, 19 липня

Для участі в очних заходах підприємцям харчової галузі необхідно пройти реєстрацію за посиланням:

Для підприємців м. Черкаси та Черкаської області:
https://forms.gle/ARMG1x6wXGGphgrB8

Для підприємців м. Українка (с. Трипілля) та Київської області:
https://forms.gle/iaJBLziRcP8e4Src7

Для підприємців м. Полтава та Полтавської області:
https://forms.gle/VtqBGs373bo7gVy89

Участь в заходах безкоштовна, витрати на проїзд учасники несуть самостійно.

Підтвердження про участь в практикумі  буде надсилатись зареєстрованим учасникам на електронну пошту та через смс-повідомлення.

Контакти для комунікації: +380990732590

Організатор заходів «Харчовий кластер східної України» – об’єднання підприємців, котрі ініціюють умови для спільного простору для навчання, спілкування та творчої взаємодії, обміну досвідом для підприємців харчових та переробних підприємств.

Заходи проводяться в рамках проєкту “Створення пересувного навчального комплексу “Навчальний Експрес”, що має на меті надати підприємцям з різних громад України доступ до очного навчання з технологічним супроводом для вдосконалення виробничих процесів, підвищення продуктивності та конкурентоспроможності на ринку.


Проєкт виконується в межах проєкту міжнародної співпраці ReACT4UA («Застосування та імплементація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною у сфері торгівлі») за фінансування уряду Німеччини. Проєкт імплементується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH спільно з Програмою розвитку ООН (UNDP) в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *